Zoeken
COOKIES: vmvpackaging.nl maakt gebruik van cookies. Lees meer over het gebruik van cookies. Accepteer

Contactgegevens

Amsterdam Gent  
Keienbergweg 19 P/A Keienbergweg 19  
1101 EZ  Amsterdam 1101 EZ  Amsterdam
 
T +31 (0)88 20 10 300 T +32 (0)478 988 778  
info@tapes.nl info@tapes.nl  

 

TAPES The Digital Connection, Amsterdam

Salesteam Erwin van Berkum erwin@tapes.nl
  Robin van Ingen Schenau robin@tapes.nl
  Gerben van den Bosch gerben@tapes.nl
  Sebastiaan Bagchus sebastiaan@tapes.nl
Grafische afdeling Chris van Soldt chris@tapes.nl
  Leonie Wijnsema leonie@tapes.nl
Administratie Ingrid Annen ingrid@tapes.nl
Directie Erik van der Werff erik@tapes.nl

 

TAPES The Digital Connection, Gent

Salesteam Geert Nys
geert@tapes.nl

 

Openingstijden:

Balie / winkel maandag t/m vrijdag van 9:00 tot 17:30
Magazijn / afhalen goederen maandag t/m vrijdag 9:00 t/m 17:00